10. GALA WYBITNYCH UCZNIÓW

„ Czasu  nie da się zatrzymać,

ale warto wracać do chwil,

które na zawsze

pozostaną w naszej pamięci”

19 czerwca br. odbyła się już 10 -Jubileuszowa  Gala Wybitnych Uczniów. Zorganizowana uroczystość była okazją do podsumowania mijającego roku szkolnego i uhonorowaniem najlepszych uczniów. Na galę przybyli zaproszeni goście, rodzice nominowanych uczniów, pracownicy szkoły oraz uczniowie. Gospodarz spotkania p. dyr. Małgorzata Matyas powitała wszystkich serdecznie i już na wstępie pogratulowała tym, którzy znaleźli się w gronie wyróżnionych.

W tym roku szkolnym zostały przyznane statuetki w czterech kategoriach.

Statuetką w kategorii „Szkolny omnibus” uhonorowana została Lena Zych ucz. kl. IV. Przekazała ją p. Dyrektor Małgorzata Matyas.

Po przedstawieniu kolejnych nominowanych do statuetki „Zawsze obecny” mogliśmy poznać następnego zwycięzcę. Tym razem p. Iwona BorońSekretarz Gminy Janów wręczyła nagrodę Wiktorowi Weżgowcowi ucz. klasa II.

Trzecia statuetka „Łowca sukcesów” została przyznana uczniowi Marcelowi Mizgale z klasy II. O wręczenie tej prestiżowej nagrody poproszona został  Przewodnicząca Rady Powiatu p. Monika Kosielak.

Statuetkę  „Uczeń z klasą” otrzymał z rąk Przewodniczącej Rady Gminy Janów p. Małgorzaty Grzywny – Bartosz Stęmplowski ucz. klasy VII.

Całej uroczystości towarzyszyła doskonała oprawa. Wszystko zostało bardzo dokładnie zaplanowane i przeprowadzone. Swoją obecnością zaszczycił zgromadzonych absolwent naszej szkoły – wówczas gimnazjum – Dawid Skowron. Wzbogacił spotkanie swoim muzycznym występem.

W przerwie między przyznawanymi nagrodami można było podziwiać występy taneczne uczniów naszej szkoły.

Na koniec spotkania wszystkich czekała niespodzianka przygotowana przez nauczycieli, którzy  przedstawili nieznaną dotąd wersję Kaczki Dziwaczki, tym razem na Jurajskim szlaku. Występ został nagrodzony gromkimi brawami i owacją na stojąco.

Atmosfera była bardzo podniosła. Napięcie i podekscytowanie towarzyszyło do ostatniej chwili spotkania. Całość dopełniła piękna dekoracja sali, korytarzy szkolnych oraz świetlicy. Wyczuwalny był wyjątkowy nastrój.

Gratulujemy wszystkim nominowanym i zwycięzcom.

 

Zobacz