Piękna nasza Polska cała

Już po raz szósty, 19 stycznia 2024 r., w naszej szkole odbyło się wyjątkowe Spotkanie Szkolnej Społeczności. Tym razem wybraliśmy się w cudowną i niezwykłą podróż po Polsce – od morza aż po Tatry. Uczniowie naszej szkoły jak zawsze stanęli na wysokości zadania. Mieliśmy okazję poznać główne atrakcje wielu regionów naszego pięknego kraju. Można było usłyszeć wspaniałą muzykę oraz śpiew w wykonaniu naszych młodych artystów. Wielkim atutem uroczystości były znakomite występy taneczne. Uczniowie pięknie zaprezentowali się, tańcząc m. in. krakowiaka oraz polkę warszawską. Ciekawe stylizacje i choreografia na długo pozostaną w naszej pamięci. Punktem kulminacyjnym uroczystości było spotkanie z uroczym zakopiańskim Białym Misiem, którego taniec zachwycił wszystkich.  Była to wyjątkowa i niezapomniana przygoda, która zakończyła się pamiątkową sesją zdjęciową z Białym Misiem w roli głównej.

Dziękujemy wszystkim za obecność i do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnym Spotkaniu Szkolnej Społeczności.

Zobacz