Kosmiczna podróż

31 marca w piątkowe popołudnie społeczność szkolna zebrała się w Sali gimnastycznej, aby spędzić wyjątkowy czas w towarzystwie swoich najbliższych oraz zaproszonych gości.

Tym razem uczniowie naszej szkoły udali się w kosmiczną podróż. Odwiedzili wszystkie planety Układu Słonecznego. Najmłodsi z klasy I udali się w podróż na Wenus – planetę piratów.  Drugoklasiści wylądowali na Ziemi, zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy z szantami. Klasa III w swoją podróż wybrała się na Marsa – planetę strachu. Oj działo się. Następnie z uczniami klasy IV można było wylądować na Jowiszu – planecie podróżników. Klasa V doczepiła się do promu kosmicznego i udała się na Saturna – planetę przyjaźni. Celem podróży klasy VI był Uran – planeta sławnych ludzi. Można było chwilę pobyć m.in. z Elvisem Presleyem, Cristiano Ronaldo, czy Marią Skłodowską-Curie. Uczniowie klasy VIII wybrali się w długą podróż na ostatnią planetę Układu Słonecznego, czyli Neptuna. Spotkali tam cygański zespół, był śpiew, muzyka i taniec.

I tak niezwykła podróż dobiegła końca. Było niezwykle barwnie i radośnie. Całość spotkania dopełnił piękny wystrój Sali i korytarzy szkolnych.

Na koniec spotkania zaproszeni goście pogratulowali tak udanego przedsięwzięcia, a w dowód wdzięczności zostawili słodkie upominki.

Kolejne spotkanie Szkolnej Społeczności przeszło już do historii, pozostały wspomnienia i zdjęcia.

Zobacz