Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole był niezwykle twórczy i wyjątkowy.

Z tej okazji Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich  uczniów do wykonania dowolną techniką „portretu ulubionego nauczyciela”. Uczniowie z dużym zaangażowaniem tworzyli swoje prace dbając o najmniejsze szczegóły w wyglądzie swoich nauczycieli. Prace zostały wywieszone na korytarzu szkolnym, aby wszyscy mogli podziwiać kreatywność i pomysłowość naszych wspaniałych uczniów. Dodatkowo uczniowie klas I – III na karteczkach w kształcie serca zapisali słowa określające naszą  szkołę. Natomiast uczniowie klas starszych wręczyli nauczycielom własnoręcznie wykonane laurki. Samorząd Uczniowski przygotował okolicznościowe medale, balony i słodkie upominki dla wszystkich nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Były piękne życzenia i wyrazy wdzięczności. Z pewnością był to dzień serdeczności, uśmiechów i miłych wrażeń.

Zobacz