Statuetki Dyrektora rozdane

Już tradycją naszej szkoły stała się uroczysta gala przypadająca na zakończenie roku szkolnego. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią mogliśmy znów wszyscy spotkać się z członkami naszych rodzin i wspólnie świętować swoje sukcesy.

Otóż 22 czerwca bieżącego roku odbyła się Gala Wybitnych Uczniów. Przybyli na tę uroczystość licznie zaproszeni  goście, rodzice a przede wszystkim obecni byli wszyscy uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami.

Zgromadzeni w sali stali się uczestnikami wielkiego widowiska muzycznego. Nie zabrakło rewelacyjnych występów, zróżnicowanych układów tanecznych. Każda klasa społeczności szkolnej zaprezentowała największe przeboje lat minionych. Studio Piasek zabrało wszystkich w podróż do przeszłości. Całość występu dopełniły rewelacyjne stroje. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Podczas uroczystości zostały przyznane statuetki dyrektora. Jest to wyjątkowe wyróżnienie.

Statuetkę w kategorii „Najlepszy Uczeń” otrzymał uczeń klasy 7 – Kacper Karoń.

Statuetkę „Najaktywniejszy Reprezentant Szkoły” powędrowała do  Amelki Hudy  uczennicy z klasy 2.

Statuetkę „Zawsze Obecny” wygrała uczennica klasy 1 – Lena Janiszewska.

Nominowani uczniowie otrzymali nagrody książkowe a  ich rodzice listy gratulacyjne.

Również pan Grzegorz Dors wręczył nagrody za osiągnięcia i sukcesy sportowe w zawodach powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Wśród wyróżnionych znaleźli się:

Zuzanna Janocha kl. 7

Filip Tomzik kl. 7

Kamil Strzelczyk kl. 7

Jan Antoński kl. 5

Dawid Mizgała kl. 5

Wiktor Walczyk kl. 4

Kinga Zych kl.4

Laura Białas kl. 3

Iga Śledzik kl.3

Lena Zych kl.2

Nadia Janiszewska kl.2

Natalia Smoleń kl.2

Bartłomiej Duszczyk kl.2

Nie zabrakło także nagród, upominków dla wybitnych uczniów od zaproszonych gości. Wszyscy uczniowie naszej szkoły z okazji tego spotkania otrzymali od pani dyrektor Małgorzaty Matyas okolicznościowe upominki.

Po zakończonej uroczystości popłynęły wyrazy uznania i podziwu dla tak przygotowanego widowiska.

Zobacz