Dzień Niepodległości w naszej Szkole…

W tym roku nasza Szkoła świętowała odzyskanie niepodległości wirtualnie. Każdy miał inny pomysł, by uczcić 102. rocznicę wolności naszej Ojczyzny.

Jednym z najważniejszych symboli dla naszych uczniów w tym dniu, była flaga, która pojawiła się w wielu domach. Jesteśmy dumni z postawy naszej młodzieży, która pamiętała o bohaterach poległych w walkach za wolność naszej Ojczyzny., odwiedzając ich groby, zapalając symboliczne światło i składając kwiaty. Inni uczcili to święto, tworząc prace plastyczne dotyczące odzyskania przez Polskę niepodległości. Wśród młodzieży naszej społeczności mamy zagorzałych sportowców, którzy w biało-czerwonych strojach kibicowali polskiej drużynie piłkarzy. U niektórych uczniów w dniu ,, 102. Urodzin Polski” nie zabrakło tradycyjnego tortu, przygotowanego specjalnie na tę okazję.

Nasza społeczność szkolna pokazała, że w różny sposób można świętować WOLNOŚĆ, nie zapominając przy tym o ludziach, dzięki którym odzyskaliśmy niepodległość.

Kliknij na zdjęcie żeby zobaczyć galerię: