Sportowe sukcesy Szkoły Podstawowej w Piasku

3 czerwca w Przyrowie uczniowie SP Piasek rywalizowali w XXII Biegu Przełajowym PRO MEMORIA. Serię bardzo dobrych występów rozpoczęła Lena Zych zwycięstwem w biegu na 300 m. Drugie miejsca na tym samym dystansie zajęli Natalia Smoleń i Bartek Duszczyk. Trzecie miejsce na 200 m. zajęła Nadia Janiszewska. Na czwartym miejscu zawody na swoich dystansach zakończyli Laura Białas, Maja Mikołajczyk i Kacper Karoń. Swój udział w zawodach na siódmym miejscu ukończył Kamil Strzelczyk a Filip Tomzik zajął dziewiąte miejsce.
W klasyfikacji drużynowej SP Piasek została sklasyfikowana na trzecim miejscu.

W zawodach o wyższej randze 43 Międzynarodowym Biegu Pięciu Stawów 5 czerwca w Myszkowie uczniowie SP Piasek pokazali sportową klasę.
Festiwal sukcesów biegiem na dystansie 300 m. rozpoczął Bartek Duszczyk zwyciężając z dużą przewagą.
W kolejnym biegu nasze dziewczyny stanęły na podium w kolejności Natalia Smoleń na pierwszym miejscu
i Lena Zych na trzeciej pozycji.
Zmagania Kingi Zych na dystansie 400 m. dały drugie miejsce.
W ostatnim biegu na dystansie 800 m. Jan Antoński zajął drugie miejsce a Filip Tomzik trzecie .